Pistolet natryskowy do malowania ścian

pistolet natryskowy
System natryskowego malowania ścian to najnowsze na polskim rynku urządzenie hobbystyczne. To równocześnie pierwszy pistolet, którym można malować nie tylko ściany wewnętrzne ale i elewacje.

Najnowszy pistolet natryskowy z serii WallPerfect W985ISS firmy WAGNER to urządzenie przeznaczone do użytku przez samodzielnych majsterkowiczów. Sprawdza się zarówno przy malowaniu dużych powierzchni jak i przy nanoszeniu dekoracyjnych wzorów.
To pierwszy system, który nie wymaga przelewania farby do pojemnika pistoletu. Farba zasysana jest bezpośrednio z oryginalnego opakowania. Duży zasięg końcówki natryskowej urządzenia stanowi dodatkowo duże ułatwienie w malowaniu sufitów. Pistoletem można malować nie tylko ściany wewnętrzne i sufity, ale także elewacje.

Natrysk farby możliwy jest w rekordowym czasie, trzy razy szybciej niż tradycyjnym pędzlem lub wałkiem.

Urządzenie nadaje się zarówno do malowania farbami emulsyjnymi jak i farbami lateksowymi. Farbę łatwo się zmienia. System wyposażony jest w samoczyszczącą się pompę tłoczącą. By zmienić kolor wystarczy przepłukać urządzenie wodą. System jest składany, dlatego łatwo go transportować i przechowywać.
Napisał: Marta Barlak
10/07/30, 10:32:44